Bakırköy Kombi Servisi

Bakırköy Kombi Servisi

Beşiktaş Kombi ve Petek Servisi

Kombi Arıza, Bakım, Onarım ve Tamir Hizmetleri

Beşiktaş bölgesinde kombi arızası, bakım, onarım, tamir, kombi yedek parça satışı, kombi yan panel değişimi, kombi kart tamiri ve testi, uygun fiyatlı kombi kart tamiri ve petek temizleme hizmetleri sunmaktayız. Kombi bakımı, yılda bir kez yapılması gereken önemli bir işlemdir. Bakımı yapılmayan kombiler, daha fazla yakıt tüketir ve daha az ısı verir. Bu nedenle, kombi bakımı özellikle kış gelmeden önce yapılmalıdır.

Beşiktaş Kombi Tamiri

Kombiler zaman zaman arızalar yapabilir, özellikle garanti süresi dolmuş kombilerde bu arızalar daha sık görülür. Firmamız, garantisi dolmuş kombiler için garantili tamir hizmeti sunmaktadır. Parça değişimi ve tamir işlemlerinde, değişen parçalar ve işçilik için 1 yıl garanti vermekteyiz.

Beşiktaş Kombi Bakımı Fiyatları

Beşiktaş kombi bakımı ve tamiri alanında profesyonel teknik servis hizmeti sunan firmamız, sadece bir telefon uzağınızdadır. Kış aylarından önce kombinin periyodik bakımı yaptırılmadığı takdirde, kombiler uzun süreli kullanımda arızalar verebilir. Profesyonel kadromuzun deneyiminden faydalanarak, kombinizin herhangi bir problemi olup olmadığını kontrol ettirebilir ve gerekli bakımları yaptırabilirsiniz.

Bakımı yapılmayan kombiler, kış aylarında faturalarınıza yansır. İyi ısıtma ve çalışma sağlamayan kombilerin bakımları, sonbahar ayında bir kez yaptırılmalıdır. Firmamız, kombi parça değişimleri, kombi temizliği, arıza tespiti ve onarım çalışmaları gibi hizmetler sunmaktadır. Eğitimli ekibimiz, kısa sürede işlerini titizlikle halletmektedir. Yapılan bakımlar sonucunda, kombiler daha uzun süre verimli çalışabilir ve yakıt tasarrufu sağlar.

Kombilerin verdiği arızalar arasında petek temizliği yapılmama sorunu da bulunmaktadır. Uzun süre kullanılmayan kombiler, peteklerde çamurlaşmış tabakaların oluşması nedeniyle arıza verir. Bu nedenle, ısınmayan petekler kış aylarında büyük sıkıntılar yaratır. Beşiktaş kombi  servisi arıza bakım tamir servisi firmamız, bu tür problemler için en iyi çözüm önerilerini sunmaktadır.

Beşiktaş Petek Temizleme ve Bakımı

Petek temizlemenin en önemli faydası yakıt tasarrufudur. Isı verimliliğini artırarak doğalgaz tüketiminizi azaltır. Beşiktaş petek temizleme firması olarak, %30’a varan yakıt tasarrufu sağlıyoruz. Minimum %10 yakıt tasarrufu elde edebilirsiniz.

Petek temizleme yaptırarak kombi ömrünü uzatabilirsiniz. Pis petek suları katılaşarak kombi pompasını zorlar ve arıza yapmasına sebep olur. Temizleme işlemi ile kombi pompasının verimli çalışmasını sağlayarak elektrik tasarrufu da elde edebilirsiniz. Temizlik sonrasında, peteklerin daha fazla ısındığını fark edeceksiniz.

Petek Temizleme Neden Önemlidir?

Petek temizliği, peteklerin içerisindeki suyun temizlenmesi ve sıcak su tesisatının içerisindeki tortulaşmış kireçlerin kimyasallar yardımı ile temizlenmesidir. Bu işlem, su dolaşımını hızlandırır, kombi içerisindeki sıcak suyun soğumadan ulaşmasını sağlar ve daha verimli ısınma elde edilir. Kireçlerden arındırılan su, kombinin daha az yakıtla daha fazla verim sağlamasına yardımcı olur. Bu sayede kombi pompası yorulmaz ve kombi ömrü uzar.

Periyodik olarak iki yılda bir kombi bakımı yaptıran evlerde %25-30 arası doğal gaz yakıt tasarrufu sağlanmıştır. Havaların soğumasıyla evinize geldiğinizde sıcak bir ortam bulmak istersiniz. Bu nedenle, kış mevsimi gelmeden bakım hizmetlerinden faydalanmanız önemlidir. Özellikle küçük çocukların olduğu evlerde bu bakımların ihmal edilmemesi gerekmektedir.

Profesyonel kombi servisi ekibimiz, periyodik kombi bakım ve temizlik işlerini yürütmektedir. Kullanılan kimyasallar tamamen zararsızdır. Kombi bakım ve onarımları hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlarla sunduğumuz hizmetlerden memnuniyetiniz, bizim için en büyük gurur kaynağıdır.

Beşiktaş su kaçak tespiti Ümraniye Kombi Bakım ve Onarım